Střelecká akademie

Pro zájemce nabízíme služby naší střelecké akademie, a to od základního školení bezpečnosti a manipulace se zbraní až po pokročilé techniky obranné a taktické střelby.

Pro žadatele o zbrojní průkaz organizujeme důkladnou přípravu na praktickou část testů tak, jak probíhá před zkušebními komisaři. S námi získáte potřebnou jistotu při bezpečné manipulaci se zbraní včetně samotné střelby. Plně si osvojíte správné postupy při rozborce a sestavení zbraně tak, aby Vaše zkouška dopadla úspěšně.

Naše střelnice a instruktoři jsou rovněž připraveni na rekreační střelce včetně těch, kdo nejsou držiteli zbrojního průkazu, ale chtějí si zastřílet a vyzkoušet si různé typy zbraní. Tato možnost je ideální mimo jiné pro firmy, které svým zaměstnancům chtějí dopřát neobvyklou a atraktivní teambuildingovou akci. Střelecký trénink je vítaným zpestřením rovněž pro obchodní partnery a klienty.

Techniky obranné a taktické střelby jsou určeny pro ty z Vás, kdo jste držiteli zbrojního průkazu a zbraň nosíte pro osobní ochranu. S námi se naučíte zvládat použití zbraně pro osobní ochranu ve stresových situacích a za různorodých podmínek.

Ceny kurzů stanovujeme individuálně podle potřeb a přání klienta. Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou či jakýmikoli dalšími dotazy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.